niedziela, 20 listopada 2016

"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne miejsca i postacie" - kolorowanka

Kolorowanka "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne miejsca i postacie" to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które potrzebują chwili wytchnienia i relaksu, a przede wszystkim dla każdego zestresowanego fana Harry'ego Pottera. 

W książce czeka na Was około pięćdziesięciu magicznych rysunków, które chociaż na chwilę pozwolą Wam zapomnieć o świecie mugoli. Będziecie mieli okazję pokolorować kadry z filmu, tchnąć życie w bohaterów oraz wypełnić barwami elementy z rzeczywistości czarodziejów. Kolorowanki nie są bardzo szczegółowe, dlatego idealnie nadają się dla młodzieży i dorosłych, a także dla dzieci. W momencie, w którym zaczynasz bawić się kolorami, znikają wszystkie troski i kłopoty. Jesteś tylko Ty, kredki i kolorowanka. Te mniej więcej osiemdziesiąt stron zapewni Ci świetną rozrywkę na długie, ponure wieczory. 

"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne miejsca i postacie" to wspaniały prezent dla każdego. Z powrotem przeniesiecie się do świata przygód Harry'ego Pottera. Serdecznie polecamy! 

Za kolorowankę serdecznie dziękujemy wydawnictwu HarperCollins Polska
Przypominamy o losowaniu, który trwa do 30 listopada - klik

-Nutella & Zapałka 

2 komentarze :

 1. Interesująca ta książka jest !

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolorowanka jest cudowna! Jak tylko ujrzałam ją w sklepie, nie odstąpiłam jej nawet na krok, dopóki za nią nie zapłaciłam i nie schowałam jej do swojej torebki :)
  Kto powiedział, że kolorowanki są tylko dla dzieci?!
  Zapraszam na www.the-books-in-the-rye.blogspot.com, gdzie znajdziesz recenzję innych publikacji związanych z Fantastycznymi zwierzętami :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka